Havárie Mi 171Š 6.11.2015

07.11.2015 13:10

Ahoj všem, kteří se ptáte na zdravotní stav kluků. Nemáme kapacity ani čas, při těžké havárii byli zranění palubní střelci Sherwood a Prochor. Mimoto, že jsou jak vytažení z mixéru (oni vlastně jsou vytažení z mixéru) jsou kluci naštěstí v pořádku a oba již v ČR. Oba kluci odvedli na palubě výbornou práci a my víme, kdo ti z kluků ze šestky vděčí za život, že? Sherwood zase vypakoval z kouřící mašiny všechny ven a šel úplně poslední. K tomu mám jen jednu poznámku: "Sherwoodku, ty hovado, příště odsud pomažeš okamžitě a nebudeš se vracet pro nějaké posrané M 4, ať tam ty pušky klidně shoří, ok?" Přestože se to zdá neuvěřitelné, pro Prochyho je to v průběhu pouhých 4 let už druhá těžká havárie, kterou na Mi 171 absolvoval a zázrakem přežil. Statisticky je to naprosto nepravděpodobné a Prochor se jistě zapíše do historie našeho letectví jako hodně ostrý rekordman :-) Přeju brzké uzdravení.

PS: Prochy nikdy ti nezapomenu, že sis se mnou před letem to místo vyměnil :)

Gunner

Diskusní téma: Havárie Mi 171Š 6.11.2015

Pozdrav z Bafu...

Strana | 22.10.2016

Zdar gunneri,vubec jsem nevedel o nejakym crashi masiny a ze tam byli prave tihle dva typani...Prochor a Sherwood.Uz je to nejaky patek a jste jiste uz v poradku.Jinak co jsem cetl tak kurva dobra prace Sherwoode.Tak na sebe davejte pozor a preju kolik vzletu,tolik pristani.S pozdravem z Bagramu Stráňa.
Mejte se...

Keci

You | 26.04.2016

He kámo,opatrně bez chlapů v kokpitu nejste nic.tak buď při zemí.cus

Držte se!

Veri | 09.11.2015

Kdysi jsem někde četla tenhle citát... „Žiješ, abys létal, létáš, abys bojoval, bojuješ, abys zvítězil.“ Vy jste a budete vždy vítězové! Držte se!

Re: Držte se!

you | 28.04.2016

Hej,asi mas pravdu,ve vrtulniku je 5 osob.Ti co sedi v zadu nemaji na cinnost a rizeni vrtulniku zadny vliv.Uznani pari hlavne pilotovi.

..shit happen

Chrt | 09.11.2015

Nazdar Kámošové,
..jen Vás člověk nechá chvíli o samotě, hned průser..! ..ale teď vážně:..když mi to Fido volal, chvíli jsem nemohl polykat...Naštěstí jste z toho vylezli celí, což byla pro mě ta nejlepší zpráva, to mi věřte!!! Jste už nějaký pátek u tohohle řemesla, víte že se to občas totálně posere. Ale když máte to štěstí že tuhle hnusnou zkušenost můžete sami předat dál a tím varovat ostatní, je to bonus, ať to zní jakkoli hnusně, pomůže to spoustě lidí se do takový situace nedostat...Děláte krásný ale i drsný řemeslo, ale to víte sami...holt kdyby jste byli kuchaři, tak jen spálíte guláš a máte pobryndaný zástěry...! Tak hlavu vzhůru a až se otřepete tak šlapat dál! Všem Vám letovým posádkám přeji napříště jen GOOD LUCK !!! Jsem na Vás pyšnej a vždycky budu, bylo mi ctí s Vámi sloužit....ale to neznamená že když budete dělat kraviny tak si Vás s Perňou nenajdeme a nenakopeme Vám zadky!!!
Držte se, dávejte si bacha a když budete něco potřebovat, víte kde nás s Perňou najdete....tak utřít nudli a zpátky do práce!
Chrt

pozdrav z Kábulu

jarča | 09.11.2015

ahoj všichni,jsem moc ráda,že jste v pořádku.Myslím na vás na všechny.Všem přeji brzké uzdravení.

...

Lenka | 08.11.2015

Aby Vy dva jste někde nechyběli :-).
Kluci, přeju Vám brzké uzdravení.
Pořádní chlapi jako vy zvládnou vše!!!!!!

Re: ...

Lenka | 08.11.2015

Myslím na Vás.

:)

Adriana | 07.11.2015

DRŽTE SA!!!! MAM VAS RADA :) :*

Držte se

Gunner | 07.11.2015

Mohla to být vaše kondolenční kniha. Naštěstí sem můžem psát: Dejte se brzo do pořádku kluci!

Přidat nový příspěvek